Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI SPOR HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ SAYIN MEHMET BAYKAN’DAN KURUMUMUZA ZİYARET
09.12.2022

 

 

Hükümlü ve tutukluların iyileştirilmesi ve yeniden topluma kazandırılması için Adalet Bakanlığınca İş birliği Protokolü imzalanan ve hayata geçirilen Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü adına Genel Müdür Sayın Mehmet Baykan, 08.12.2022 tarihinde Bursa H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumumuzu ziyaret etmişlerdir. Ziyarete Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Spor Kulüpleri Daire Başkanı Sayın Ercan Yıldız, Şube Müdürü Sayın Ahmet Barut; Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Rahmi Aksoy eşlik etmişlerdir.

Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ramazan Solmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyaret esnasında Sayın Genel Müdür ve heyetine Bursa H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu tekstil atölyeleri ve spor alanları gezdirilmiş ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verilmiştir.

Adı geçen ziyarete Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ramazan Solmaz, Bursa Ceza infaz Kurumlarından sorumlu Cumhuriyet Savcısı Sayın Tuncay Sümbül, Kurum Müdürü Sayın Muzaffer Onay, 2. müdürler, eğitim-öğretim servisi ve psiko-sosyal servis ile personel katılmıştır.

Adres

BALAT MAHALLESİ CEZAEVİ CADDESİ 16140 Nilüfer/BURSA

Telefon

0224 243 22 12

0224 243 87 40 - Fax

E-Posta

bursa.htcikisaretadalet.gov.tr